Vremenska napoved - Fulseck
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,18 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,33 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,9 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,28 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,83 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,18 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,09 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 1,39 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,79 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 2,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 2,02 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,41 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,33 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,05 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,58 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,24 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0,25 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 2033 metrov visok vrh Fulseck.