Vremenska napoved - Fratrov breg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 1,5 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 1,36 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 2,1 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,1 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 3,76 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 3,76 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 2,6 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,68 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 2,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 2,08 |
| 100% |
|
Vremenska napoved za 520 metrov visok vrh Fratrov breg.