Vremenska napoved - Franzlalm
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0,11 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,05 |
| 81% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 72% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,14 |
| 73% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,15 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,21 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,47 |
| 92% |
|
Vremenska napoved za planino Franzlalm.