Vremenska napoved - Forsthöhe
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0,08 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,35 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 1,38 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 1,8 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 4 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 2,01 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 2,01 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,84 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,46 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 5 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,33 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 1,27 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0,81 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,55 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0,6 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 6 °C |
| 1,35 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 1,35 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 1,08 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za 1048 metrov visok vrh Forsthöhe.