Vremenska napoved - Fontanelle
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,3 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,44 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,9 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 32% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,05 |
| 43% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,25 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,25 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 14% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 78% |
|
Vremenska napoved za vas Fontanelle.