Vremenska napoved - Fisching
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 10% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,09 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,09 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,1 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 70% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,17 |
| 63% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,35 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,44 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,38 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,07 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,07 |
| 69% |
|
Vremenska napoved za vas Fisching.