Vremenska napoved - Fimon
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,15 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,72 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 2,32 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,63 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 3,88 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 3,88 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 2,25 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 2,25 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,26 |
| 81% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,18 |
| 68% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 83% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,02 |
| 79% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,05 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,05 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,08 |
| 71% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
Vremenska napoved za vas Fimon.