|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 48% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,9 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 2,53 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,06 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,77 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,56 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,35 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0,13 |
| 56% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 48% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,07 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 55% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,05 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,1 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 30% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 49% |
|
Vremenska napoved za vas Erbè.