Vremenska napoved - Eibenberg
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 1 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,09 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,15 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,07 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,06 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,82 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,34 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,19 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 84% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 48% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 55% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,04 |
| 67% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,03 |
| 82% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,11 |
| 88% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,08 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,07 |
| 77% |
|
Vremenska napoved za 1738 metrov visok vrh Eibenberg.