Vremenska napoved - De Ambris
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 3,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 83% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 1,33 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,34 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,14 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,24 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,08 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,09 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,57 |
| 78% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,89 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,89 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 75% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,14 |
| 6% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0,4 |
| 38% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,4 |
| 53% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,14 |
| 58% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 70% |
|
Vremenska napoved za kočo De Ambris.