Vremenska napoved - Cuelat di Cjaseria Muarta
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,17 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 3,97 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 5,77 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,02 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,57 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,35 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 24% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 10% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,05 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 60% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,1 |
| 56% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,12 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,12 |
| 71% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 50% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 52% |
|
Vremenska napoved za 307 metrov visok vrh Cuelat di Cjaseria Muarta.