Vremenska napoved - Croviana
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,14 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,45 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,53 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,57 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,22 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,11 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 10% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,11 |
| 53% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,11 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 67% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 62% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,02 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,02 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za vas Croviana.