|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 9% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 51% |
|
| 5h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,58 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0,38 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,01 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0,01 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,69 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 3,09 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 3,09 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 2,81 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| 8 °C |
| 0,81 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,18 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,23 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,54 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 10 °C |
| 0,65 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,65 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,16 |
| 83% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 81% |
|
Vremenska napoved za 1533 metrov visok vrh Crot.