Vremenska napoved - Cret di Pil
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 88% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,99 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,03 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 1,73 |
| 97% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 6,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 6,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 5,09 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 5,09 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,86 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,39 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,63 |
| 76% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,63 |
| 89% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0,56 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,75 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0,93 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 1,23 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 1,23 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za 1915 metrov visok vrh Cret di Pil.