Vremenska napoved - Crespadoro
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,3 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,07 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,95 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,07 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 2,45 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 2,45 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,05 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 1,05 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,25 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,4 |
| 72% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,55 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,55 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0,2 |
| 71% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,2 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,12 |
| 69% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,17 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,07 |
| 54% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 70% |
|
Vremenska napoved za vas Crespadoro.