Vremenska napoved - Corva
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 5% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,03 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 1,27 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,06 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 2,11 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 4,81 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 4,81 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 3,08 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 2,95 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 65% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0,2 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,36 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,36 |
| 69% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,28 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,28 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,43 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0,43 |
| 80% |
|
Vremenska napoved za vas Corva.