Vremenska napoved - Correggio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,11 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 59% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,98 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,23 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,13 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 58% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,05 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,05 |
| 56% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,05 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 22% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Vremenska napoved za vas Correggio.