Vremenska napoved - Corni del Levro
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 2 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0,08 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 3,52 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 38% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,86 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,5 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,02 |
| 25% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,3 |
| 81% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,1 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 66% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 46% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 54% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0,04 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 78% |
|
Vremenska napoved za 1722 metrov visok vrh Corni del Levro.