Vremenska napoved - Colunga
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,08 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 33% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,03 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,82 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,57 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,03 |
| 21% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,03 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,03 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,03 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 31% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,03 |
| 61% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 22% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 63% |
|
Vremenska napoved za vas Colunga.