Vremenska napoved - Coltaro
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,61 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,82 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,55 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,64 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 45% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,02 |
| 42% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,18 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,18 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 81% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 77% |
|
Vremenska napoved za vas Coltaro.