Vremenska napoved - Colognola ai Colli
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 37% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 23 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 60% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 36 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 8h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 35 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 14h |
 |
| 37 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 36 °C |
| 0,29 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 24 °C |
| 0,01 |
| 30% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,01 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0,03 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,48 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0,48 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0,08 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0,45 |
| 56% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,45 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0,05 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 28 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska napoved za vas Colognola ai Colli.