Vremenska napoved - Colle Ronco Vecchio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,6 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 1% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,13 |
| 48% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,13 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 10% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,08 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,26 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,26 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,05 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 34% |
|
Vremenska napoved za 819 metrov visok vrh Colle Ronco Vecchio.