Vremenska napoved - Colle di Tast
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 73% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0,81 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,29 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 26 °C |
| 0,32 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,64 |
| 95% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,64 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,41 |
| 93% |
|
| 20h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 22 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0,04 |
| 81% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 29 °C |
| 0,12 |
| 35% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska napoved za 350 metrov visok vrh Colle di Tast.