Vremenska napoved - Colle della Guardia
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,61 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,77 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,28 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,63 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,63 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 13% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 11% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,06 |
| 21% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,06 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 18% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,05 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,15 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,15 |
| 68% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,08 |
| 30% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 58% |
|
Vremenska napoved za 280 metrov visok vrh Colle della Guardia.