Vremenska napoved - Colle alle Coste
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 25 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 8h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 34 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 24% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 26 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 18% |
|
| 5h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 34 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 34 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 30 °C |
| 0,04 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 30 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 29 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,3 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 31 °C |
| 1,49 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 27 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 33 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 39 °C |
| 0,12 |
| 49% |
|
| 14h |
 |
| 37 °C |
| 0,12 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0,04 |
| 70% |
|
| 20h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 9% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 26 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 31 °C |
| 0,09 |
| 13% |
|
| 11h |
 |
| 36 °C |
| 0,13 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| 35 °C |
| 0,13 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,01 |
| 60% |
|
| 20h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 1% |
|
Vremenska napoved za 271 metrov visok vrh Colle alle Coste.