Vremenska napoved - Col San Martino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 89% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,27 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 2,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,53 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 42% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,67 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 1,67 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,71 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,51 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,07 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 83% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,2 |
| 71% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,2 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 76% |
|
Vremenska napoved za vas Col San Martino.