Vremenska napoved - Col Prierà
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 95% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 82% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,42 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 1,87 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0,35 |
| 97% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 3,32 |
| 96% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 3,32 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 2,05 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 2,05 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0,26 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,13 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,1 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,1 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0,24 |
| 69% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,24 |
| 62% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,24 |
| 62% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,08 |
| 68% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 88% |
|
Vremenska napoved za 151 metrov visok vrh Col Prierà.