Vremenska napoved - Col di Masiera
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 82% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,17 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 1,89 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,01 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 2,17 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 8,17 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 8,17 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 6,62 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 5,1 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,41 |
| 75% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,14 |
| Oblačnost: | 63% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,54 |
| 84% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,62 |
| 93% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,62 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,36 |
| 78% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,34 |
| 68% |
|
Vremenska napoved za 975 metrov visok vrh Col di Masiera.