Vremenska napoved - Col de la Casera
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 16% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 69% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,6 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,57 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 96% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 1,85 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 6,98 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 6,98 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 6,7 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 4,02 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 70% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,08 |
| Oblačnost: | 64% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,41 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,57 |
| 94% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0,64 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0,64 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 12 °C |
| 0,22 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,17 |
| 75% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,04 |
| 67% |
|
Vremenska napoved za 1001 metrov visok vrh Col de la Casera.