Vremenska napoved - Cima Pontremolese
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 74% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,8 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 0 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,37 |
| 87% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,4 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,72 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 1% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,02 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0,22 |
| 46% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0,22 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,1 |
| 91% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 4% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -1 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 4% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0,2 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0,2 |
| 74% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 0,12 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 88% |
|
Vremenska napoved za 1717 metrov visok vrh Cima Pontremolese.