Vremenska napoved - Cima Brenta
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0,08 |
| 72% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 1,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -13 °C |
| 0,79 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -13 °C |
| 0,2 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -14 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,37 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -11 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -10 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -10 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 15% |
|
| 5h |
 |
| -13 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0,01 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| -7 °C |
| 0,18 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| -6 °C |
| 0,18 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| -8 °C |
| 0,05 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| -11 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 64% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -12 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 44% |
|
| 20h |
 |
| -10 °C |
| 0,04 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -12 °C |
| 0,04 |
| 87% |
|
Vremenska napoved za 3151 metrov visok vrh Cima Brenta.