Vremenska napoved - Cercivento
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 89% |
|
| 5h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 21% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 6% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 28 °C |
| 0,3 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 38% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,3 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 26 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 8h |
 |
| 24 °C |
| 0,06 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 27 °C |
| 0,23 |
| 51% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,23 |
| 84% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,06 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 50% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 27% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 8h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 11h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0,03 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,03 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 5% |
|
Vremenska napoved za vas Cercivento.