Vremenska napoved - Čaura
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 16 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,29 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,22 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 89% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 1,96 |
| 96% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,42 |
| Oblačnost: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 3,01 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 3,01 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,55 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,19 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,44 |
| 82% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,73 |
| 70% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 1,02 |
| 74% |
|
Vremenska napoved za 576 metrov visok vrh Čaura.