Vremenska napoved - Castello di Godego
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,03 |
| 74% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 2,93 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,16 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 90% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,3 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,23 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 44% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 17% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 12% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 35% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 34% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 43% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,02 |
| 44% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,02 |
| 64% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 64% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,02 |
| 44% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,01 |
| 25% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 74% |
|
Vremenska napoved za vas Castello di Godego.