Vremenska napoved - Castello dei Camosci
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -6 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,08 |
| 73% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 1,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -7 °C |
| 0,76 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,28 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -7 °C |
| 0,21 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0,74 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,38 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -8 °C |
| 0,08 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 23h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,02 |
| 18% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,18 |
| 63% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,18 |
| 72% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,06 |
| 64% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 63% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | -7 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 67% |
|
| 17h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 45% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,04 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,04 |
| 86% |
|
Vremenska napoved za 2538 metrov visok vrh Castello dei Camosci.