Vremenska napoved - Castell'Arquato
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 67% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 3,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,91 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 1,66 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,14 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 3,54 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,08 |
| 45% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,46 |
| 81% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,46 |
| 85% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 75% |
|
Vremenska napoved za vas Castell'Arquato.