Vremenska napoved - Casalserugo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 97% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 1% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 35% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 81% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 2,26 |
| 84% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,45 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 1,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,7 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0,22 |
| 90% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0,5 |
| 83% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,5 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0,22 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 68% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 56% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 89% |
|
Vremenska napoved za vas Casalserugo.