Vremenska napoved - Casaglia
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,09 |
| Oblačnost: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,06 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 46% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,01 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0,33 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,96 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 43% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 8 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 42% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 23% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,04 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,04 |
| 59% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 76% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 65% |
|
Vremenska napoved za vas Casaglia.