Vremenska napoved - Carpaneto Piacentino
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 4,24 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,7 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 2,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,46 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 4,2 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 19% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 13% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,1 |
| 48% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,58 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,58 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 31% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 73% |
|
Vremenska napoved za vas Carpaneto Piacentino.