Vremenska napoved - Carega del Diavolo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 30% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 14h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 77% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 41% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0,15 |
| 90% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,76 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 87% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,08 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 3,06 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 3,06 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,41 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,41 |
| 84% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,21 |
| 77% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,12 |
| 69% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,15 |
| Oblačnost: | 84% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,15 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,21 |
| 73% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,21 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,21 |
| 66% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,08 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,04 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,03 |
| 80% |
|
Vremenska napoved za 438 metrov visok vrh Carega del Diavolo.