Vremenska napoved - Capanno Basso
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 78% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,63 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,33 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,53 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 1,09 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,53 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 53% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 23% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 72% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0,03 |
| 87% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 52% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 53% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 58% |
|
Vremenska napoved za kočo Capanno Basso.