Vremenska napoved - Canale d'Agordo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 3% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 58% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 27% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 1,45 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 1,45 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0,27 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0,12 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,47 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,85 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0,62 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0,47 |
| 99% |
|
Vremenska napoved za vas Canale d'Agordo.