Vremenska napoved - Campolungo
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,43 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,47 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,27 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,75 |
| 94% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,25 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,23 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 8 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 9 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 13 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 8% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,04 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,23 |
| 50% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,23 |
| 85% |
|
| 14h |
 |
| 22 °C |
| 0,06 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 6% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 2% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 26% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0,04 |
| 61% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,1 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,12 |
| 40% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 70% |
|
Vremenska napoved za vas Campolungo.