Vremenska napoved - Calcara
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 15 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,12 |
| 69% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0,03 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0,99 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,85 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0,85 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 5% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 17% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 14% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,08 |
| 30% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,08 |
| 76% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 20 °C |
| 0,03 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 17% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 17% |
|
| 5h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 42% |
|
| 8h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 23 °C |
| 0,07 |
| 67% |
|
| 14h |
 |
| 24 °C |
| 0,07 |
| 64% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0,04 |
| 28% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 55% |
|
Vremenska napoved za vas Calcara.