Vremenska napoved - Brescello
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 76% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 66% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0,9 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,17 |
| 61% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,66 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0,75 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,02 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 1,67 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 55% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 9 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 36% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0,01 |
| 37% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0,08 |
| 78% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,08 |
| 93% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 73% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 23% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 21% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 35% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska napoved za vas Brescello.