Vremenska napoved - Breien - Briè
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 61% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 1,5 |
| 80% |
|
| 20h |
 |
| 18 °C |
| 0,14 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 14 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,04 |
| Oblačnost: | 93% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 70% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0,3 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 20 °C |
| 0,06 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,07 |
| Oblačnost: | 85% |
|
| 5h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 74% |
|
| 11h |
 |
| 24 °C |
| 0,14 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 25 °C |
| 0,27 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 23 °C |
| 0,08 |
| 86% |
|
| 20h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 18 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 52% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 31% |
|
| 8h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 60% |
|
| 11h |
 |
| 26 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 17h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 38% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 23h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 37 °C |
| 0 |
| 9% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 47% |
|
Vremenska napoved za vas Breien - Briè.