Vremenska napoved - Borgo Santa Maria Maddalena
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 17 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 19 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 5% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 8h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 11h |
 |
| 30 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 31 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 32 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 24 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,02 |
| 60% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 20 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,02 |
| Oblačnost: | 57% |
|
| 5h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 8h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 11h |
 |
| 32 °C |
| 0,02 |
| 27% |
|
| 14h |
 |
| 33 °C |
| 0,04 |
| 77% |
|
| 17h |
 |
| 30 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 25 °C |
| 0,03 |
| 90% |
|
| 23h |
 |
| 22 °C |
| 0,16 |
| 79% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 21 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,16 |
| Oblačnost: | 77% |
|
| 5h |
 |
| 21 °C |
| 0,06 |
| 78% |
|
| 8h |
 |
| 25 °C |
| 0,16 |
| 85% |
|
| 11h |
 |
| 28 °C |
| 0,16 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| 29 °C |
| 0 |
| 89% |
|
| 17h |
 |
| 27 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| 22 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 20 °C |
| 0 |
| 77% |
|
Vremenska napoved za vas Borgo Santa Maria Maddalena.