Vremenska napoved - Borghetto
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 47% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 59% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 4,08 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 17% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 1,81 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 2,22 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 3,18 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 3,68 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 49% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 26% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 12% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,08 |
| 47% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,46 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0,46 |
| 78% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 37% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 7% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 40% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 18% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 12% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 7% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 16% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 71% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 71% |
|
Vremenska napoved za vas Borghetto.