Vremenska napoved - Bidasio
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 26% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 16 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,94 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 75% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 93% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 1,49 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 2,32 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 2,17 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0,59 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0,58 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0,49 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0,84 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 14 °C |
| 0,16 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 12 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 80% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 65% |
|
| 8h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 25% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 88% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 85% |
|
Vremenska napoved za vas Bidasio.