Vremenska napoved - Baselicaduce
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 13 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 66% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 57% |
|
| 8h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 3,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 22% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 1,5 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 12 °C |
| 0,87 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 11 °C |
| 1,54 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 11 °C |
| Padavine (mm/h): | 2,74 |
| Oblačnost: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 3,04 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 16 °C |
| 1,49 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 28% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 19% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 13% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0,04 |
| 44% |
|
| 11h |
 |
| 20 °C |
| 0,35 |
| 84% |
|
| 14h |
 |
| 20 °C |
| 0,35 |
| 83% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 85% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 34% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 11% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperatura: | 10 °C |
| Padavine (mm/h): | 0 |
| Oblačnost: | 34% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 11h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 14h |
 |
| 23 °C |
| 0 |
| 4% |
|
| 17h |
 |
| 21 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 61% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 72% |
|
Vremenska napoved za vas Baselicaduce.